Books similar to Throne of Glass Reddit

I just finished the Throne of Glass series by Sarah J Maas. This series just skyrocketed to the top of my favorites from suggestmeabook

şimdi dünya kadar örnek verildi de en ortada olanı tekrar hatırlatalım. bu süper vicdanlı, sosyalist vekilin "erkekçe" sahiplenir dediği örgüt polis lojmanı civarında 06 ankara plakalı bir araca kaleşnikof, el bombası ve roketle saldırdı. 4 kızı katletti.

(bkz: 20 eylül 2011 siirt polis myo'ya roket saldırısı)

olay ve kurbanlar ortaya çıkınca saldırının pkk tarafından değil, derin devlet, asker vs tarafından yapıldığı yayılmak istendi ama arabaya el bombası atmak isteyen şerefsiz hayvanın elinde patlaması sonucu kalan leşi yüzünden bu yalan bilgi de başarılı olamadı. sonuç olarak olan şuydu;

(bkz: pkk'nın özür dilemesi)

dünya kadar asker, polis, memur, köylü katleden örgütün 4 kız için özür dileme sebebi ise kızların "kürt" olmaları ve siyasi isimlerin akrabaları olması, tabi bu doğrulamadan sonra bdp'den gelen açıklamalar da vardı, ama paris"te öldürülen 3 pkk'lı için yapılan açıklamarla yan yana koyunca durum şu oluyor; (bkz: #31691546)

ve son olarak karayılan'dan gelen "erkekçe" açıklama;
---
siirt’te dört kadının öldürüldüğü olaydan üzüntü duyduklarını eylemin “yanlışlıkla” yapıldığını belirten karayılan, “aynı olayda eylemcilerden erdal adında bir gerilla arkadaşımızın da şehit düştüğü bilgisi vardır. hatta eylem içinde durumu fark ettiği için kendini imha etmiş olma ihtimali vardır. çünkü çok duyarlı, halkı ve ülkesi için her şeyini feda edebilecek değerli bir militandı. bu değerli arkadaşın ailesine ve tüm kürdistan halkına başsağlığı diliyorum” dedi.
---

erdal denilen kişi arabaya el bombası atarken elinde patlayan eleman. yani yaptığı saldırıdan değil, 4 'kürt' kızı katletmesinden o kadar müteesir olmuş ki anında cezasını kendi vermiş. örgüt başından gelen açıklama bu.

erkekliği gördünüz mü?

şimdi ssö'i yalamaya devam edebilirsiniz...

not; (bkz: hdp'nin gezi parkı olaylarını sahiplenmesi)

 • 1968 yılı türkiyesi'nin 2022 türkiyesinden ileride ve çağdaş olduğunu gösteren fotoğraf.

  memleketim kars'da çekilmiştir.

  akp'nin bizden neler çaldığını gösteren bir başka fotoğraftır.

 • çomaristan deyince de kızıyorlar. başka nasıl ifade edeceksin bu olayı. hasta nakil aracıyla adam kovala, yetmedi birde in aşağı silah çek.

  ek 2: çomarların araçları (bkz: hbs özel diyaliz) kurumuna aitmiş. çaylak bir arkadaş bildirdi.

  ek 1: araç plakası 16 sh 411 miş bu arada. gören olursa bildirsin.

 • bıkmadınız mı böyle olaylar karşısında “diyecek kelime bulamıyorum” vs. içerikli, kimsenin umurunda olmayan duygu durumunuzu anlatan sikko entryler yazmaktan.
  diyecek bir şey bulamıyorsan yazma o zaman aq. bırak diyecek bir şeyi, verecek bilgisi olanlar yazsın.
  belki sağlıklı bir şeyler öğrenebilirim diye 10 sayfa entrye göz gezdirdim. çer çöp dolu.
  adamın lübnandaki akrabalarının durumu iyiymiş. aramış konuşmuş. bütün türkiye bunu merak ediyordu, öğrendik rahatladık şimdi. gerizekalı herif, bunu bizimle değil, git o insanları tanıyanlarla paylaş.

  “senin yazdıklarının da patlamayla ilgili bilgi değeri yok” diyenler için edit:
  evet yok. böyle bir iddiam da yok.
  ama bıktım.
  sözlükte yazılanların; haber sitelerinin yorum kısımlarına yazılan, birbirinden klişe çöp temenni ya da geçmiş olsun cümlelerden bir farkı kalmamasından bıktım.
  bu entryi başka bir iç burkucu olayın başlığına da yazabilirdim. buna denk geldi.

 • kendisini 5-6 sene önce saçkıran belası yüzünden osmaney’deki yerinde ziyaret etmiştim. randevuyu 1 ay önceden almıştım ve muayene ücreti 350 tl denmişti.

  neyse gün geldi gittim. akvaryumlarla kaplı, huzur veren bekleme salonunda beklemeye başladım. yaklaşık 20 dk sonra sıra bendeydi. içeri girdim, derdini anlat dedi.

  konuya girmemle şöyle bi yaklaş demesi bir oldu. yakından baktı ve bana kalk git senin ilacın günde 20 defa aynaya bakıp kötü düşünmemek, kafaya takmamak dedi. bu sözün üzerine hiç bir şey diyemedim. teşekkür edip çıktım. tam çıkarken de bana herhangi bir şey ödemene gerek yok dedi.

  huzur içinde yatsın. güzel insandı.

 • genellikle kişi başına geleceklere razı, çaresizce sürahiyi tutmaya devam eder.

 • içine koydukları kaşarın tadı yıllar geçse de unutulmaz. bugün bile marketten her defasında farklı kaşar alırım ama bakkal kaşarının tadını yakalamış değilim.

 • tıka basa kadının olduğu ada nasıl ıssız olabilir ki dedirten kaza.

 • mevlana v1.2 sürümüyle gelen güncellemeler:

  - ikamet adresi konya'dan pennsylvania'ya taşındı.
  - seçimleri manipule etme özelliği eklendi.
  - kadrolaşma özelliği eklendi.
  - universal media plugin ile tüm medyaya entegrasyon sağlandı.
  - stealth mode eklendi*.
  - gözyaşı potansiyeli yükseltildi.

  yüklemek istediğinizden emin misiniz? [e/e]

 • hala patlican yaz sebzesi diyenler var.
  biz de biliyoruz yaz sebzesi. ama bu sebze gecen kış 4-5 tl/kg olup bu kış 18 tl/kg bandinda ise bu enflasyondur, alim gucunun dusmesidir, bize sokuyor olmalaridir.

 • "politika ile uğraşmayacak kadar akıllı olanlar, daha aptallar tarafından yönetilerek cezalandırılırlar." platon

 • hemen yukarıda bir mal değneği var, ciddiye almayınız. gerçek istatistikler şöyle:

  1. her sene 20.000 kişi kanser olup 15.000'i ilk yılda ölmüyor sayın cahil ve bok atıcı. kanser olan kişi sayısı yılda 100.000. daha ilk cümlende yalan söylediğin ve araştırmadan salladığın belli

  2. sayın bok atıcı ve cahil, bak bakayım şu sunumun 36. sayfasına. ne diyor? her on senede bir kanserden sağkalım oranları düzenli olarak artıyor. yani, kanser tedavi edilebilir bir hastalık ve başarı oranımız hızla yükseliyor. tamam mı salak herif? : http://www.turkcancer.org/…ve-davranis-mart2014.pdf

  3. çocuk onkolojisinde kemoterapinin başarı oranı % 85'lerde. oku duyarsız ve cahil herif: http://www.medikalakademi.com.tr/…mi-mehmet-kantar/

  niye ben bu adama gerizekalı, duyarsız ve cahil diyorum? çünkü:

  1. duyarsız, çünkü bir sürü kanser hastasının okuduğu bir başlığa geip desteksiz ve dayanaksız şeyler yazabiliyor. ailesinde kanser hastası olup da bu gerizekalıya inanabilecek kadar zor durumda olan o kadar insan var ki. herkese acil şifalar dilerim, hasta yakınlarına da dayanma gücü. merak etmeyin, modern tıp bu gerizekalıların iddia ettiği kadar başarısız vs değil, inanın ve mücadele edin

  2. cahil, çünkü taaaaa binlerce yıldır insan evrimiyle beraber gelişen bir hastalıklar kümesi hakkında (kanser) şöyle bir cümle kurabiliyor: "siz ve sizin gibi sivrisinek kafalilar doktor olsaydi bu kanser illetine bu kadar yildir coktan cozum bulunmustu." allah bilir, okudğu iki facebook postuyla gelmiş buraya doktorlara bok atıyor. cahil çomar seni, yıkıl!

  3. gerizekalı, e çünkü gerizekalı.

  hiç bundan sonra güzellikle söz anlatmak yok, adam olan şu yukarıdaki bir sürü doğru bilgi dolu şeyi okuyunca zaten akıllanır. hala buraya gelip desteksiz bok atanlar gerizekalıdır

  What should I read if I liked Throne of Glass?

  Must-Read Books Like Throne of Glass.
  Red Queen by Victoria Aveyard..
  We Set the Dark on Fire by Tehlor Jay Mejia..
  The Winner's Curse by Marie Rutkoski..
  Nevernight by Jay Kristoff..
  Assassin's Apprentice by Robin Hobb..
  Three Dark Crowns by Kendare Blake..
  Six of Crows by Leigh Bardugo..
  The Queen's Rising by Rebecca Ross..

  What should I read after Throne of Glass Reddit?

  The Witchlands series by Susan Dennard..
  The Iskari series by Kristen Ciccarelli..
  Three Dark Crowns by Kendare Blake..
  The Queens of Renthia series by Sarah Beth Durst..
  Seafire series by Natalie C. Parker..

  What should I read if I like Sarah J. Maas?

  14 Best Authors Like Sarah J Maas for Fans of Fantasy Novels.
  Jennifer L. Armentrout..
  Kiersten White..
  Susan Ee..
  Nalini Singh..
  Julie Kagawa..
  J. R. Ward..
  Diana Gabaldon..
  Sabaa Tahir..

  Does Throne of Glass get steamy?

  There are lots of things that I like about this book. I really liked that there weren't any sex scenes. The fact that the characters took their time building relationships and trust felt more realistic than the instant love found in many stories.